Velden zijn niet correct ingevuld
Bel ons

Gietvloer epoxy cement1

Het team achter Vloertechniek Hoogeveen

Sinds 1982 zijn wij al specialisten in kunststof vloeren. Ons team van specialisten komt dan ook graag met u in contact. 

Johan van der Werf

Verkoop: Friesland, Noord-Holland, Zuid-Holland, Flevoland

T: 06-51568473
E: johan@vloertechniekhoogeveen.nl 

Menno Wilpshaar

Verkoop: Drenthe, Overijssel, Gelderland, Flevoland, Duitsland

T: (0031)(0)6-10925958
E: menno@vloertechniekhoogeveen.nl 

Jan-Bart Kip

Binnendienst: werkvoorbereiding, calculatie, planning, in- en verkoop

T: 0528-265237
E: info@vloertechniekhoogeveen.nl  

 

 

Rene Hooge

Verkoop: Drenthe, Groningen

T: 06-58755671
E: rene@vangoorbouwchemie.nl 

Wim Jonkers

Magazijn / Logistiek

T: 0528-265237
E: wim@vangoorbouwchemie.nl

Roelina Coelingh

Secretarieel / administratie 

T: 0528-265237
E: roelina@vloertechniekhoogeveen.nl 

Jacqueline Guichelaar

Administratie 

T: 0528-265237
E: administratie@vloertechniekhoogeveen.nl

Contact opnemen