Velden zijn niet correct ingevuld
Bel ons

Het team achter Vloertechniek Hoogeveen

Johan van der Werf

Verkoop:  Friesland, Noord-Holland, Zuid-Holland, Flevoland

T: 06-51568473
E: johan@vloertechniekhoogeveen.nl 

Menno Wilpshaar

Verkoop: Drenthe, Overijssel, Gelderland, Flevoland, Duitsland

T: (0031)(0)6-10925958
E: menno@vloertechniekhoogeveen.nl 

Jan-Bart Kip

Binnendienst: werkvoorbereiding, calculatie, planning, in- en verkoop

T: 0528-265237
E: info@vloertechniekhoogeveen.nl  

William Jansen

Uitvoering: dag- en week planning 

T: 06-53787751
E: william@vloertechniekhoogeveen.nl 

Rene Hooge

Verkoop: Drenthe, Groningen

T: 06-58755671
E: rene@vangoorbouwchemie.nl 

Wim Jonkers

Magazijn / Logistiek

T: 0528-265237
E: wim@vangoorbouwchemie.nl

Roelina Coelingh

Secretarieel / administratie 

T: 0528-265237
E: roelina@vloertechniekhoogeveen.nl 

Jacqueline Guichelaar

Administratie 

T: 0528-265237
E: administratie@vloertechniekhoogeveen.nl